Kāpēc Red Dot Media? Jo mūsu pirmais birojs atradās rūpnīcas "Sarkanais kvadrāts" ēkā Maskavas ielā. Par RedSquare negribējām saukties, to jau ieņēmis Ļeņina mauzolejs.

RedDotMedia darbību TV un kino producēšanas jomā uzsāka 2007.gadā ar raidījumu "Nekā personīga" TV3. Šobrīd rit raidījuma desmitā sezona un tas joprojām ir viens no skatītākajiem Latvijā. (2016.gadā 32.skatītākais raidījums no visiem)

Pēc gada mēs uztaisījām dokumentālo filmu "Bēgšana no Kubas" par 7 Latvijas pilsoņu atgriešanos Latvijā. To noskatījās vairāk kā 300 000 skatītāju. Filmu (un daudzas citas) var noskatīties šeit.

Paralēli strādājām pie pirmās mākslas filmas "Modris". 2014.gadā tā nonāca pie skatītājiem un ieguva Lielo Kristapu filmas režisoram Jurim Kursietim un otrā plāna labākajai aktrisei Rēzijai Kalniņai.

Liels darbs ieguldīts seriāla "Māja pie ezera" filmēšanā. Šīs filmas 13.sērijas 2015.gada rudenī demonstrēja sabiedriskās televīzijas pirmais kanāls LTV1. Filmas režisors Armands Zvirbulis, operators Haralds Vecvagars. Seriāla veidošana deva lielu prieku un pieredzi visai komandai.

2018.gadā radīts Latvijas simtgades seriāls "Sarkanais Mežs" , tā pirmizrāde notika 2019.gada sākumā. Filmas režisori Armands Zvirbulis, Normunds Pucis, operatori Uldis Jancis un Oto Ailts.


Arta Ģiga

Režisore un producente. Kontā ir daudz populāru TV raidījumu. Premiere Pro, FXP.

Jānis Krēvics

Žurnālists, raidījuma "Nekā personīga" vadītājs. Jāni interesē vēstures tēmas, VDK, čekas maisi. Orientējas visās tēmās.

Juris Kursietis

Režisors, filmas "Modris" (2015) autors. Strādā kino, TV, reklāmās. Uzrakstīs asprātīgu scenāriju par jebko.

Ilze Jaunalksne

Raidījuma "Nekā personīga" seja.
Lieliska žurnāliste, atšķetina jebkuru problēmu.
Ja Ilze kam pievēršas, rezultāts garantēts.


Guna Gleizde

Bankas, finanses, naudas ceļi. Saprot to, kam citi neķeras klāt.

Andrejs Vasks

Veco labo laiku žurnālists ar bloknotu un pildspalvu. Visu pārbauda.


Deivids Lagzdiņš

Zinātkārs un apķērīgs.

Kristīne Āboliņa

Producēšanas guru. Kur tūdaļ dabūt zaļu fonu, uzbeka kostīmu, gaismas, ģeneratoru, kā atbraukt, aizbraukt, cikos kur jābūt- jautājiet Kristīnei.

Jānis Orbidāns

Montāžas režisors. FCP, FCP X.

Uldis Ķikāns

Operators. Strādā ātri un vienmēr par kaut ko smejas. Nav neatrisināmu problēmu.

Juris Aperāns

Operators. Vienmēr izmēģina kaut ko jaunu- osmo, dronu, piekabināt kameru Boom mikrofona kātā, pielipnāt zem auto un tamlīdzīgi.

Emīls Desjatņikovs

Operators. Jebkurš viņa nofilmētais kadrs būs zelta griezumā. Brīvajā laikā sargā Latviju.

Red Dot Media. Publicēto materiālu izmantošana bez atļaujas nedrīkst notikt.                  

 .